Firma HURT-TEL została oficjalnym dystrybutorem produktów estońskiej marki

Spółka Vesimentor OÜ z powodzeniem zajmuje się wykonywaniem innowacyjnych wyrobów z polietylenu wysokiej jakości.

Oferta Spółki Vesimentor OÜ obejmuje 45 różnorodnych wyrobów: (telekomunikacyjne) studzienki kablowe wykonane z użyciem technologii odlewu rotacyjnego, studzienki światłowodowe, słupki/kolumny do znakowania położenia kabli oraz ręcznie wykonane pompownie, studzienki ściekowe, deszczowe i drenażowe, zbiorniki o różnych wymiarach, studzienki pomiarowe, studzienki do poboru wody przeciwpożarowej, odolejacze itp. Firma zajmuje się również sprzedażą wysokiej jakości włazów żeliwnych i plastikowych. Oferujemy dla klientów rozwiązania kompleksowe. Z myślą o klientach prywatnych przez Spółkę Vesimentor OÜ stworzone zostały następujące wyroby z polietylenu: instalacje pływające czyli tratwy, pontony, piwnice, szamba, baseny, sanki, podstawy do żurawiego gniazda, żłoby do paszy, sanki do przewozu łosi / sanki ciągnięte przez quady itp. Główną wartością firmy jest zadowolenie klientów poprzez oferowaną elastyczność oraz indywidualne podejście do życzeń klienta.

Vesimentor OÜ jest członkiem Związku Przemysłu Obronnego Estonii, spółka Vesimentor OÜ posiada certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004 i Wymagań NATO dotyczących zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji AQAP 2110.

 

Produkty firmy Vesimentor znane i powszechnie stosowane są już w całej Skandynawii. Wszystkie oferowane przez nas towary posiadają europejskie certyfikaty, a co za tym idzie są dopuszczone na polski rynek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Vesimentor:

Zachęcamy również do obejrzenia produktów Vesimentor na żywo w naszej siedzibie.